סמדר אהילסר דבורה לוי

לסמדר סיפרו על ההו’אופונופונו בשנת 2011, בזמן שהיא עברה תהליך גירושין מאתגר. משנת 1986 היא מתרגלת יוגה ומדיטציה וכן עוסקת בעבודה אנרגטית. לאורך השנים היא עברה חניכות עוצמתיות ומגוונות אבל רק דבר אחד הציל אותה מעצמה ומהמחשבות/הרגשות שעברו בה באותם ימים, זה היה תהליך הניקוי.

הניקוי שינה את חייה כל כך שכיום תהליך הניקוי נמצא בבסיס חייה, היא חווה הנחייה אלוהית ותמיכה בכל תחומי החיים שלה. כניעה לאלוהות היא הצעד החכם ביותר שהיא עשתה. היא תמיד מבקשת להעמיק את הקשר שלה עם האלוהות ומודה על ההזדמנות לניקוי דרך שימוש בזהות העצמי דרך ההו’אופונופונו (SITH) עבור חייה, מדינת ישראל והעולם כולו.

גוליה קקאוליקה פוליקוף, MBA, MA

«אם אתם רוצים לחוות ניסים בחיים שלכם – נקו», אומרת גוליה. אישה מאד אנליטית, בעלת שני תארים, אחד בפסיכולוגיה ן- MBA, אשר לקח לה זמן להבין שאנליזה מובילה לשום מקום ושדרך החיים היא לחיות בשלום. היא חוותה תוצאות מדהימות ביישום של ההו’אופונופונו בבריאות, במערכות היחסים במשפחה ועם עמיתים, בנושאים עסקיים, לקוחות אומללים ואפילו במכירות נדל”ן! גוליה היא אנציקלופדיה מהלכת של סיפורי הו’אופונופונו ששינו את החיים שלה ושל האנשים מסביבה . היא מוקירה תודה גדולה לדוקטורינה של מורנה אותה למדה מד”ר איהלאקלה היו לן ומארי קוהלר. היא ממשיכה לנקות כדי להיות אחד עם האלוהות. חופשיה מזיכרונות. משנת 2013 היא החלה לתאם וללמד כיתות בברית המועצות לשעבר ( רוסיה, קזחסטאן, אוקראינה, לטביה), בולגריה וישראל. בשנת 2014 היא תאמה את האירוע הראשון של SITH בשידור חי אינטרנטי.