בבקשה צרו קשר בעניין  הסמינר למספר טלפון זה 972.526.480.211

Your website is the image for your business.

Make yourself look as good as you are.bizzy

לוח זמנים לשנת 2023

סמינר יסודות 1

 תיאור

סמינר הו’אופונופונו ובריאות

 תיאור

נוכחות מרחוק

 תיאור

סמינר הו’אופונופונו ועסקים

 תיאור

קריאה חשובה לפני סמינר

 תנאי מקדים לפני סמינר

סמינר יסודות 2

תיאור

עדויות

חזרתי מפרנקפורט עם חברה לתורכיה אחרי שני ימי עסקים והיינו בשער הכניסה למטוס עם כרטיסי מחלקת התיירים שלנו. לפתע ניגש אלינו דייל ואמר שהוא משדרג אותנו למחלקת עסקים ונתן לנו שני כרטיסים חדשים. הוא אמר שהטיסה מלאה. התיישבתי במקומי בצד אחד של השורה והחברה שלי התיישבה בצד השני. בדרך כלל היינו מבקשים מהנוסע שלידינו להחליף מקומות כדי שנוכל לשבת יחד. הפעם לא עשינו זאת ואז איש עסקים מפורסם מתורכיה התיישב לידי ושוחחנו עמו במהלך הטיסה. כשהגענו, היות והייתה לנו שיחה מהנה, הוא נתן לנו כרטיס ביקור ואמר לנו ליצור עמו קשר.
התקשרתי אליו כעבור כמה זמן ונפגשנו כמה פעמים. לאחר שתי פגישות הוא סיפר לי על העסק החדש שלו – ייצור ומכירה של מכוניות חשמליות. זהו נושא מאד מעניין עבורי. הוא הציע לי משרת ניהול בפרויקט הזה אתם לא תאמינו אבל אני עובדת בשלושת החודשים האחרונים על הפרויקט החדש הזה. למרות שיש אתגרים רבים בעסק חדש כזה, אני כל כך שמחה שנס התרחש בחיי כאשר הייתי כל כך במצוקה לגבי עבודה ואני מאמינה שזה קשור לניקויים שלי עם הו’אופונופונו.

תודה!

אלוהה, חברים.

הייתי בסמינר עם בתי חווה. היא השתתפה באופן מלא בסמינר, קראה ביחד עם כולם, הקשיבה וממשיכה להתאמן בבית. זה משמח אותי מאודכמו כן הובהרו נקודות רבות בשיטה הזאת ועכשיו אני בטוחה שחייבים לעבור את הסמינר משום שהתרגול נעשה יותר במודעות. שנתיים תרגלתי איך שיכולתי והייתי בטוחה שהכול בסדר . אבל בסמינר נחשפתי לשיטה האמתית. משהו השתנה בי. נעלמו (או שאולי פשוט ניקיתי אותם) מחסומים ועכשיו התהליך זורם חלק ובלי לחץ. בסמינר עצמו אני הרגשתי משהו לא שיגרתי ביום הראשון כשקראנו את חומרים של מורנה. בהתחלה אני שמעתי את כל הקולות שלנו אבל באיזשהו שלב פתאום התחלתי לשמוע להקת קולות נוספים והקולות הגיעו ממקום כלשהו מלמעלה ומהצדדים. חשבתי שזה אקוסטיקה אבל בהתחלה היא לא הייתה. ואז נזכרתי שבסמינר משתתפים גם אבות אבותינו ואלו הקולות שלהם ששמעתי. כנראה הם ניקו כמונו. אחרי זה האוויר בכיתה נהיה מאוד נקי ובגוף הייתה תחושה של קלילות מרחפת. הניקוי הזה היה חזק מאוד והרגשתי אותו ברמה הפיזית.

כרגע אני מתבוננת בתהליכים שעוברים בחיים שלי . בסמינר הבא ברוסיה (אני מקווה שהוא יתקיים) ישתתף בעלי. הוא החליט שהוא רוצה גם להשתתף בסמינר .אני מודה לכם ואני אוהבת אותכם.

אני מודה מאוד לכולכם על ארגון הסמינר!

אני חושבת שאתם מרגישים איך כל הרגשות האלו מתנקים מכל אחד מאיתנו, ממשתתפי הסמינר,! אני אישה מבוגרת ולאחרונה חשבתי שבקרוב אצטרך לעמוד בפני הבורא עם נטל של חטאים וטעויות. ואז הוא הוביל אותי להו’אופונופונו! הוא נתן לי את ההזדמנות לתקן את זה! אני לא יודעת כמה זמן הוא נתן לי, אך יש אמון שהבורא ידאג לאפשר זמן לניקוי. תודה על העזרה שלכם שלא יסולא בפז! אני מודה לכם מאוד!

אני אוהבת את כולכם !!!
שלום

 

מנחות

error: Content is protected !!