הסבר על סמינר יסודות I  של זהות ה”עצמי” דרך הו’אופונופונו®

עד סוף האימון , המשתתפים: 

 • מתחילים לדעת ולהעריך את עצמם
 • לומדים  כיצד לטפל ולהגן על העצמי
 • לומדים מהי בעיה וכיצד לפתור אותה
 • לומדים להסתכל רק על העצמי ועל הבורא האלוהי
 • מתחילים להעריך ולדעת את בורא העולם
 • מתחילים  להרגיש אהבה מעבר לכל הבנה

חלק מהנושאים שיכוסו במהלך ההכשרה כוללים:

 • העצמי – מישור רוחני, מנטלי, רגשי ופיזי, 
 • משפחה, קרובי משפחה ואבות אבותינו
 • הריונות, הפלות יזומות, הפלות טבעיות והתאבדויות
 • מוות וגסיסה
 • כספים, עבודה ולימודים
 • נשמות תועות וישויות אתריות
 • קרקע ומבנים
 • חפצים

I הרשמה לסמינר יסודות – 

1. ניתן להירשם כאן.

2. מידע על הפרטים, מיקום והרשמה עבור כל אימון של  IZI LLC , יפורסמו באתר ברגע שהמידע הופך לזמין. כל הרשמה לסמינר של SITH מטופל על ידי המתאם של אותו אזור.

3 .  לפני ההרשמה לסמינר יסודות-ו, המשתתפים מתבקשים לקרוא מאמר שנמצא באתר ושמו מי הוא האחראי?

4. סטודנטים אשר השתתפו בסמינר יסודות 1, יכולים להשתתף בסמינר יסודות 1 כסטודנטים חוזרים. עבור יפן בלבד: תלמידים חייבים להגיע לסמינר כחדשים וכתלמידים חוזרים, לפני שהם יוכלו להירשם לסמינר ללא נוכחות. משתתפים שהשתתפו בסמינר עסקים כ”משתתף חדש” יכולים להשתתף בסמינר בריאות או סמינר יסודות 1 כ”משתתף חדש” אם הם נרשמים לסמינרים האלה בפעם הראשונה .

עבור אסיה בלבד: תלמידים חייבים להשתתף בסמינר, כחדשים וכמשתתפים חוזרים , לפני שהם יכולים לקחת חלק בסמינר כמשתתפים שאינם נוכחים.

5.  הערה: תלמיד חוזר, הוא כל אחד שסיים את סמינר יסודות 1 בין השנים 1992 עד היום. כל מי שהשתתף בסמינר יסודות 1 לפני 1992 , נחשב תלמיד חדש. 

כל זהות עצמית יכולה להירשם לסמינר של זיהוי “הצמי” דרך הו’אופונופונו כמשתתף שאינו נוכח. הנרשם חייב להיות תלמיד חוזר. ראה מידע נוסף בדף השתתפות כלל עולמית ללא נוכחות.

.6 אף אחד לא יתקבל לכיתה אלא אם הוא שילם תשלום מלא.

7. על ידי רישום לסמינר, המשתתפים מסכימים להסכם כתב ויתור ולהסכם הרישום.

שימו לב בבקשה: רק IZI LLC מוסמכת לתאם וללמד את זהות העצמי דרך הו’אופונופונו. אף אחד אחר אינו מוסמך ללמד שיטה ייחודית זו של זהות העצמי דרך הו’אופונופונו. כל החומרים מוגנים על ידי זכויות יוצרים ותחת תוקף חוקי של זכויות יוצריםזוהי אחריותנו ליידע אתכם ששימוש לא נכון וניצול לרעה של החומרים של זהות העצמי דרך הו’אופונופונו” תגרום להשלכות שליליות. לחץ כאן לקבלת הסכם ויתור ורישום.

8. עלות הרשמה מראש לסמינר של SITH תתקבל במלואה עד יום חמישי  בחצות,  שבוע אחד לפני התחלת הסמינר. כל מי שמשלם לאחר יום חמישי בחצות, חייב לשלם את המחיר של “שבוע אחרון להרשמה”. זוהי האחראיות של המשתתף לוודא שהתשלום התקבל במלואו.

9. ביום הראשון לכיתה, ברגע שהלימוד החל, לא יהיו החזרים כספיים. החזר כספי מלא (למעט עלויות של כרטיסי אשראי או  פיי פאל)    יאושרו רק עבור אלה שלא יכלו להגיע לכיתה מכל סיבה שהיא. בקשת החזר כספי עבור הכיתה חייב להתקבל  עד חצות לפני היום הראשון של הכיתה דרך מייל או טלפון למתאם/מת.  אם כל בקשת החזר לא נעשתה עד לשעת חצות לפני היום הראשון של הכיתה, התלמיד ייחשב כתלמיד חדש המשתתף שלא בנוכחות. שום חומרים לא יישלחו אליו. על התלמיד להיות נוכח בכיתה   בכדי לקבל את החומרים ואת ההליכים לשימוש בהם.   אותו תלמיד  חדש שלא נכח , יוכל כתלמיד חוזר  בהשתתפות מלאה,   לרכוש את הספרים מהמתאם/מת בכיתה בה הוא ייקח  חלק כתלמיד  חוזר .

10. המשתתפים  החוזרים מביאים את החומרים שלהם ואת המטוטלת האישית. חוברת הדרכה לסמינר בסיס 1 אינה זמינה לרכישה בכיתה. מתאמים יכולים לאפשר מכירה של חוברת תפריט הכלים ומטוטלות אם יהיו במלאי.

11. הסטודנט משלם עבור סמינר בן יומיים בלבד. בית מלון אינו כלול. כל סטודנט אחראי להזמנת החדר במלון במידת הצורך. מחיר הסמינר עבור תלמידים חדשים כולל חוברות מודפסות ללא תשלום מטעם IZI LLC.

חוברות הדרכה של סמינר יסודות –ו  ותפריט כלים ניתנים לרכישה  על ידי סטודנטים  חוזרים בכתובת הבאה: bingboardconsultingllc@gmail.com.

(אפשר זמן אספקה עד 3 שבועות).

שים לב! הניקוי מתחיל בהרשמה שלך. הרשמה מוקדמת מאפשרת יותר ניקוי על בסיס יומיומי עבור המנחים והמתאים של IZI LLC , וכל הצוות של IZI הכולל את דר היו לן.