אנשים משתפים 4

אלוהה, חברים.

הייתי בסמינר עם בתי חווה. היא השתתפה באופן מלא בסמינר, קראה ביחד עם כולם, הקשיבה וממשיכה להתאמן בבית. זה משמח אותי מאוד.

כמו כן הובהרו נקודות רבות בשיטה הזאת ועכשיו אני בטוחה שחייבים לעבור את הסמינר משום שהתרגול נעשה יותר במודעות. שנתיים תרגלתי איך שיכולתי והייתי בטוחה שהכול בסדר. אבל בסמינר נחשפתי  לשיטה האמתית.  משהו השתנה בי. נעלמו (או שאולי פשוט ניקיתי אותם) מחסומים ועכשיו התהליך זורם חלק ובלי לחץ.

בסמינר עצמו אני הרגשתי משהו לא שיגרתי ביום הראשון כשקראנו את חומרים של מורנה. בהתחלה אני שמעתי את כל הקולות שלנו אבל באיזשהו שלב פתאום התחלתי לשמוע להקת קולות נוספים והקולות הגיעו ממקום כלשהו מלמעלה ומהצדדים. חשבתי שזה אקוסטיקה אבל בהתחלה היא לא הייתה. ואז נזכרתי שבסמינר משתתפים גם אבות אבותינו ואלו הקולות שלהם ששמעתי. כנראה הם ניקו כמונו. אחרי זה האוויר בכיתה נהיה מאוד נקי ובגוף הייתה תחושה של קלילות מרחפת. הניקוי הזה היה חזק מאוד והרגשתי אותו ברמה הפיזית.

כרגע אני מתבוננת בתהליכים שעוברים בחיים שלי . בסמינר הבא ברוסיה (אני מקווה שהוא יתקיים) ישתתף בעלי. הוא החליט שהוא רוצה גם להשתתף בסמינר.

אני מודה לכם ואני אוהבת אותכם.